O firmie

Zespół ekspertów z wieloletnim stażem

Nasza załoga to 50 specjalistów w swojej dziedzinie – dysponujemy uprawnieniami budowlanymi, do eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci, montażu muf i głowic na SN i WN i uprawnieniami do PPN.

Przygotowanie zawodowe w połączeniu wiedzą praktyczną oraz z imponującym, ponad 20-letnim, stażem wielu osób zatrudnionych w firmie, są gwarantem najwyższego poziomu wykonywania powierzonych zadań.

Właściciel firmy oraz pracownicy są członkami Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Olsztynie.

Wiśniewski Nidzica

Wiśniewski Nidzica – od 1997 roku

Dekady doświadczenia poparte prestiżowymi realizacjami to solidny fundament ZUH Instalatorstwo i Artykuły Elektryczne Wiktor Wiśniewski. Ale chęć sięgania po nowe rozwiązania i technologie sprawia, że firma nieustająco się rozwija.

W 2014 roku wprowadziliśmy w Polsce pomiary WN przyczepa rezonansową napięciem AC. Na tę chwilę jesteśmy na etapie wdrażania i szkolenia w ramach nowych technologii:

  • wtłaczania kabli pod ciśnieniem metodą Watucab
  • prace ze śmigłowca na liniach średniego i wysokiego napięcia prace wykonywane pod napięciem
Wiśniewski Nidzica - Siedziba firmy

Budujemy instalacje energoelektryczne w całej Europie

Zaczynając od instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych, kadra przedsiębiorstwa zdobywała coraz bardziej specjalistyczne kwalifikacje (m.in. w zakresie PPN w Bielsko-Białej), dzięki którym podejmowaliśmy się coraz większe wyzwania. Dziś mamy na koncie budowy farm fotowoltaicznych i wiatrowych, budowę i modernizację stacji elektroenergetycznych, pomiary WN i SM – a zlecenie wykonujemy nie tylko w kraju, ale i całej Europie.

Nowoczesna infrastruktura

Od 2017 roku siedziba firmy to nowoczesny czterokondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1000 m2. Na parterze znajduje się sklep elektryczny, natomiast piętro wyżej salon oświetleniowy, z kolei drugie piętro przeznaczyliśmy na działalność usługową oraz salę konferencyjną na 150 osób, zaś biuro spółki zlokalizowane jest na ostatniej kondygnacji.

Cztery lata później – w 2021 roku zainaugurowaliśmy działalność Ośrodka Szkoleniowo-Badawczego, w którym poza nowocześnie wyposażonymi salami szkoleniowymi, znajduje się również zaplecze gastronomiczne i hotelowe. Integralną częścią Ośrodka są trzy poligony energetyczne do szkoleń w budowie linii i pracach pod napięciem – nn ,SN, WN.

Konferencja Naukowo Techniczna Nowoczesne metody eksploatacji linii elektroenergetycznych Nidzica 26-28 kwietnia 2023r.