Instalatorstwo i Artykuły Elektryczne

O Firmie

Wiśniewski NidzicaSzanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do skorzystania z usług naszej firmy. Zakład Usługowo-Handlowy Instalatorstwo i Artykuły Elektryczne Wiktor Wiśniewski to firma która powstała w 1997 roku i obecnie zatrudnia około 50 osób.

Wiktor Wiśniewski

W początkowej fazie działalności firma skupiła się na wykonywaniu instalacji elektrycznych w domkach jednorodzinnych. Na przełomie 1999/2000 właściciel firmy Wiktor Wiśniewski wraz z 3 pracownikami przeszkolił się w zakresie PPN w Bielsko-Białej. W dotychczasowym 16 letnim okresie działalności zrealizowaliśmy szereg zadań dotyczących budowy, modernizacji i remontów instalacji elektroenergetycznych dla inwestorów krajowych jak i zagranicznych.

Nasza kadra techniczna posiada niezbędne uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji w energetyce, jak również inne uprawnienia wymagane prawem pracy i znajomością warunków i techniki wykonywania robót specjalistycznych tj. aktualne kursy i szkolenia BHP, uprawnienia specjalistyczne. Przygotowanie zawodowe kadry, jej doświadczenie praktyczne jak również umiejętności pracowników gwarantują prawidłową organizację i wykonanie powierzonych zadań z zakresu energetyki na najwyższym poziomie.

Właściciel firmy oraz pracownicy są członkami Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Olsztynie.